Categories
05:45 Hikayeleri

googlechromeblog.net abd’de islamı yayıyor

ABD'de hızla yayılan İslam

GoogleChromeBlog.Net arkasında kimlerin olduğu belli olmayan bir oluşum. Amaçları ise ABD’de virüs gibi İslam dinini yaymak. Bunun için web sitelerinde Google Chrome temaları, eklentileri falan yayınlıyorlar. Ancak görüyoruz ki amaçlarına böyle farklı ve şeytanın bile aklına gelmeyecek bir stratejiyle de ulaşabiliyorlar.

İşte şok harita! Yukarıda da görülüyor ki California’da siyahi çoğunluk sayesinde hak din İslam hızla yayılıyor. Bence çok şanslılar. Çünkü tek ve gerçek din olan İslam’a inananlar cennete giderken de diğer dinlere mensup ademoğulları şeker gibi insanlar olsalar da cayır cayır yanacaklar cehennemde. Çünkü İslam hatasızdır ve Müslümanlar her zaman haklıdır. Diğerleri ise haksızdır, hiçbir şey yapmaya hakları yoktur, ahirette de sürüm sürüm sürünecekler.

Sevinin ey Amerikalılar! Sevinin amına koduğumun gerizekalıları! Boş beyinlerinizi tek tek fikirlerle dolacak. Barack Obama Amerika’sı İslam sancağının şahlandığı yer olacaktır. Cihad çok yakın!

7 replies on “googlechromeblog.net abd’de islamı yayıyor”

Bir şeyi yanlış biliyorsun müslüman olmayanların cennete gidemeyeceğine dair bir hüküm yoktur. Pek çok din alimi yahudi ve hristiyanların da cennete gidebileceğine dair yorumlarda bulunuyorlar..

bence yanlış düşünüyorsun sanki sende biraz ecnebilik var islamdan bahsederken alaycı bir tavır sergiliyorsun kuzum

Ulan orospu çocuğu sen kimsin ki İslam diniyle, müslümanlıkla dalga geçip, yanlış tanıtmaya çalışıyorsun. Adam ol yoksa anannın amına koyarım. Sen tam bir orospu çocuğusun.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.