Categories

Bu ne lan ?

62YTL.Com dünyanın en gereksiz oluşumudur. En derin geyikleri bile anında yok eden anahtar cümleleri için barındıran, “abi ne gereği vardı şimdi bu konuyu” açmanın dedirtten her şeyi bu salak sitede bulabilirsiniz. En baş ağrıtıcı ve en rahatsız edici konular bu blogda kritize edilir. Üstüne üstlük yazılar küfür de içerir.

Ama derseniz ki yok abi biz beğeniyoruz blogu, girip okuyacağız; ona bir lafımız yok. Zaten bugüne kadar kimse bu blogu okuduğu için Taksim ilk yardıma kaldırılmadı ama dileğimiz en kısa zamanda bunun gerçekleşmesi.

Blog olayı zaten çok aptalca. Yazan da salak, okuyan da. Tam bir deli işi, kim böyle bir şeyler zaman harcar ki. Bunlar bizim düşüncelerimizi tam olarak yansıtmıyor ama böyle düşünenler de var tabi, söyleyelim dedik.

Blogumuzda “fenerin avrupa kupası yok ki”, “bor var ama çıkaramıyoruz”, “istanbulun fethini gören karga varmış”, “kazı kazadan parayı vuracam kesin” şeklindeki optimum derecede gereksiz muhabbetleri yapan arkadaşları bilhassa görmek isteriz. Çok seviyoruz öyle insanları. Ayrıca Ağustos aylarında klimasız ofislerde çalışan insanları da bekliyoruz, onlar da özel insanlar.

Sivilitaatsiz ve heper olarak yazıyoruz bloga. Bizim babalarımız çok zengin. Altlarımızda ferrariler, aston martinler var. Yakında fabrikalarımızın da başına geçeceğiz. Bu blogla da zaman öldürüyoruz. İkimiz de Ulus’ta oturuyoruz. Paramız olduğu için de en güzel kızlar bize geliyor zaten. Biraz şanslı adamlarız. Bize mail atın.

sivilitaatsiz(et işareti)62ytl.com
heper(et işareti)62ytl.com

6 replies on “Bu ne lan ?”

bir 62 YTL müptezeli olarak bu sunduğunuz kamu hizmeti için teşekkür ediyorum da
üstat sizin bu tekil yazı sayfasında alttaki resmin kayması n’olacak?
winona ryder categories’e kadar giriyor…