Categories
A Day to Remember

sevgililer günü

bugün sevgililergünü. birden fazla çift söz konusu sanki. bu tür çoğul sözcükler bana multiple orgy çağrışımı yapıyor. bugünün bir anlamı olsun diye bsg’yi yarın seyretmeye karar verdim. onun yerine çok romantik bir film seyredeceğim. Heper satış koymazsa yarın da alterno fortlayacağız. haaa bi de bugün istiklal’de yağmur altında mizansen yapan çift görürsem the marmara’nın üstünden avlarım allahıma.

One reply on “sevgililer günü”

çok güzel bi gündü.. senin için anlamını hala bilmiyorum ama benim için çok anlamlı özel bi gündü.. sana dair unutamadığım ve unutmak istemediğim en güzel anılardan biri..
ve sadece seninle yaşamak istediğim, sanki bi başkasıyla ikinci kez yaşarsam büyüsü bozulcak, o gün yok olcak diye korktuğum yok olmasını istemediğim ve ikinci kez bi başkasıyla sevgililer günü diye bir gün yaşamamak için tam bir yıl sonra bahane bulup sevgilim varken evde yanlız seni düşünerek geçirdiğim,hep sadece seninle bi anımızın olmasını istediğim bir gün..
o biletleri almak için sabahın köründe okul öncesi taksime gittiğimde ne çok ıslanmıştım birden yağmur çok feci yağmıştı ama ben sırılsıklam olup üşümeme rağmen çok mutluydum ya. hayatımda yoksun ama izlerin hep var düşünmek istemesemde hep aklıma geliyor. sabahın köründe o günü hatırladığım için bu sayfayı açtım, keşke hiç elimi bırakmasaydın bizimde bitmeyen bir şarkımız hikayemiz olsaydı..
ve sana kötü haber: her şeye rağmen seni hala çok seviyorum.
kim olduğumu tahmin edebilirsin diye düşünmekle birlikte çok merak ediyorum acaba o günü bizim sevgililer günümüzü hatırlıyor musun????????????

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.