Categories
Trivial

morrissey kısa zamanda bitse süper olabilir

bu insan albüm falan çıkarıyor. müzisyen bi yerde. yine çıkardı. çıkarsın ama ceri fin prodüktör olsun mu bu adama? ceri fin dedimse bad religion ile albüm kaydetmiş bir insan evladı. şimdi bad religion ile morrissey yan yana güzel duruyor mu sevgili okur?

ortaokulda bi kıza “tak sepeti koluna herkes kendi yoluna” diye mesaj atmıştım. öyle telefonla falan değil. kağıda yazıp fırlatmıştım önüne. tenefüs olunca geldi : -ne yazıyor burada dedi? (evet, yazım kötüdür ve o zamanlar aralara tenefüs deniyordu) bu harikulade lafı bi de dışımdan söylemem gerekti. çünkü yan yana güzel durmuyorduk. bak, sik kadar aklımla hatuna nasıl yol vermişim değil mi? sınıfta göğüsleri ilk beliren kızdı kendisi. kimsede yokken iyiydi de diğer kızlarda inceden hat vermeye başladığında pek bi numarası olmadığını anladım. şimdi düşününce bayaa anlıyormuşum o zamanlar. şimdi o kadar anlamıyorum. bir ayda ilk defa o an anladığım şey sayısı 3’ü geçmiyor.

jagermeister fena birşey. bloga 8 haneli sarhoş captchası koyacağım.

One reply on “morrissey kısa zamanda bitse süper olabilir”

GErcekten bu morrisey işine fena halde katılıyorum. TÖbe töbe ama, adam ölebilir bile yada insanların sesini duyamayacağı bi yerde şarkı sölesin. Bok var sanki!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.