Kategoriler
Human Race Must Be Destroyed

inananlara kötü haber

allah yok.

“inananlara kötü haber” için 37 yanıt

Niçe mezarından konuşma balonu yükselir : şerefsizim biliyordum…

Niçe ‘ ninde adanalı olma ihtimali ne olaki ?

İlk ve son gelişim oldu bu gelişim senin sitene.
Ya ben çok şükür iman etmişim, ne kadar yansam da çıkacağım cehennemden, ama çıkağımı bilsem de yanacağını bilmek üzüyorken insanı sen ve senin gibler hep orada kalacaksınız.
Sanırım sadistlik falan var ki siz de artık yanmaktan zevk almanın yollarını arayacaksınız orada bence.

*Bu arada, insanların bir şeye inanması (sadece Müslümanların Allah’a inanması değil) size batıyor olsa gerek ki sen ve senin gibi inançsızların üç lafından ikisi inkar.

والآن، وبعد مرور عامٍ واحد بالتمام على تلك الرسالة، قام المسلمون بتوسيع رسالتهم. وفي الوثيقة التي تحمل العنوان ” كلمة سواء بيننا وبينكم” تلاقى ثمانية وثلاثون ومائة عالماً من العلماء ورجال الدين والمفكرين المسلمين، بالإجماع، لأول مرة منذ عهد رسول الله صلى الله عليه وسلم، ليعلنوا على الملأ القاسم المشترك بين المسيحية والإسلام. والموقعون على هذه الوثيقة ينتمون إلى جميع المذاهب والمدارس الفكرية الإسلامية، مثل الموقعين على ” الرسالة المفتوحة”. كما وقد مُثِّلت جميع البلدان أو المناطق الرئيسية الإسلامية في العالم في هذه الوثيقة، الموجهة إلى قيادات الكنائس في العالم، بل إلى جميع ال

burada ne yazıyor bilmiyorum ama arapça olduğu için mutlak bir doğruluğa sahip. ama sen anarşik olduğun için imansızlaşıp münafıklar arasına katılmışsın. oku ve imana gel! herkes okusun, ibretlik bir hikaye bu

Hoşuma gidiyordu yazılarınızı okumak. fakat benim bu entarileri okumam yada okumamam sizin için hiçbirşeyi birşey değiştirmez, bokunu çıkarmışsın sivil itaatsiz. var yada yok ne farkeder bunu kimse tartışamaz, tartışmamalı.

demek istediğim bumu 62 ytl ?

şu slogana katılıyorum;
”ne kadar imtiyaz sahibi varsa hepsinin tillahını sikeyim”
bende sikeyim.

1.Kul hüvellâahü ehad
2.Ellâahüs samed
3.Lem yelid ve lem yüüled
4.Velem yeküllehüü küfüven ehad

Meali:

1.De ki: O, Allah birdir.
2.Allah sameddir.
3.O, doğurmamış ve doğmamıştır.
4.Onun hiçbir dengi yoktur

Elhamdülillah müslümanım.Siz Allah yok diyor ve yayınlıyorsanız bende Allah var diyorum yayınlamanızı istiyorum.

Not:Önceki yorumumun değil bunun onaylanmasını talep ediyorum teşekkürler.

şeytana inanıp güneşe tapınırsanız çok daha cool görünebileceğinizi biliyor muydunuz. allah’a inanıyormuş gibi yapmak çok 7. yüzyıl.

ayrıca allah var demek istiyorsan; allah var de, geç. neden ilmihalcilik oynuyorsun ki.

Ben inaniyorum Allaha ve varlığına ve benim imanimda bana emredilen inanmayanlarada dini İslamiyeti anlatmak.
belki bende tam anlamıyla dinimin inancimin gerektirdiklerini yerine getirmiyor olabilirim ama inancim war ve herkesin inanci olmali.ben böyle düşünüyorum.Taşa inan ekmeğe inan ama inan ve unutma ki inanirken inanacağın şeyi doğru seç seni ahirette ne inek kurtarir ne taş hiç inanmiyorsan zaten kimse den bir yardım bekleme.Sonsuz ateşin içerisinde sonsuza kadar yanacaksın.Bkz Kuran-ı Kerim.He ahiretede inanmiyorsundur sen ama mantıklı düşün bu dünyadaki haksizliklar sence herkes ölünce öyle unutulup gidecek mi?Senin parani çalan adam çaldığı ile mi kalacak?Hakkını yiyen adam yediği ile mi kalacak?Eğer sen bunları kabul ediyorsan cezasiz kalmalarina razıysan birak inanma zaten.Çünkü insanliğindan şüphe duyarim o vakit.Allah bizleri son nefesimizi verirken inanlardan eylesin.Amin.

söze mantığını sikerek başlamak istiyorum. hepiniz pascal’ın çocukları olduğunuz için sizlere kızamıyorum aslında.

inananların tamamına yakını “eğer ahiret varsa tanrının üzerimdeki gazabı büyük olur ve bu benim için hiç de iyi olmaz, ama bir tanrı ve bir ahiret yoksa onlara inanıp ibadet etmem bana bir şey kaybettirmez” şeklinde düşünür. sadece omurgasızlık yüzünden itiraf edemez.

sen sadece küçük radikal bir malsın. eğer bir şeylere inanmak istiyorsan kendi çerçevende yaşa, bana nasıl yanacağımı söyleyemeye kalkma. zaten dinin gereği bu gibi şeylere girişmen haddin değil.

allaha inanmam için yeterli kanıt yok. neye mi inanıyorum? kansere inanıyorum, kara vebaya inanıyorum, polioya inanıyorum. şimdi bana söyle küçük aptal çocuk kanser hangi insanın suçu. beşiğinde ölen çocukları kime maledeceksin. eğer bir tanrı varsa tüm hastalıkların sorumlusu odur.

CHPli, akrabaları arasında ordu mensupları bulunan, Atatürkçü, çağdaş, laik, modern yaşamı benimsemiş, tanıdığı kadınların yarısının saçı kızıla boyalı, akşam yemeklerinde rakı ya da şarap içen, ezan sesinden tiksinen, çağdaş yaşamı çok destekleyen, dedesinden miras cumhuriyet okuyan ve tehlikenin farkında olan biri olarak okuduklarım beni dehşete soktu.

Egemenlik kayıtsız şartsız milettindir efendim.

Moronmusunuz lan siz? Hayır yani hormonal aksınıza sıçayım sizin,madem bir boktan anlamıyorsunuz konuşmasanıza amc.k partikülleri? inandığınız şeylere inanın bunları haykıra haykıra böğürmenize ne gerek var? birileri ”allahta allah” diye hömkürüyosa bir diğerininde ”allah yokta yok” diye hömkürmene gerek ne? sikeyim allah muhabbetinizi ezik böcekler gibi yiyin birbirinizi anasını satayım. milyar yıllık çelişkiyi siz çözersiniz burda sonra bütün dünya ya allaha inanır ya kansere.

hay amına koyayım ne oldu bu 62 yeteleye !?

en güzel şarkı bu

Gözlerin ya vardı aklımda
Biz çoktan unuttuk dünya dediklerini
Aşk bir kaza dedin bizse sağ kurtulduk
Bugün senin günün onu da mahvettin

Seni sorana her yanım derim
Dahasını da eklerim
Ellerini uzat ki dokunsun
Parmaklarım bugün

göt lalesi doluğunuzu yazmıştım daha önce onun için tekrar etmek istemiyorum.

iki film seyredip bir siktir boktan kitap okuyup kendinizi nirvanaya ulaşmış zannedebilirsiniz ama emin olun gerçekten şu anda islma göre en büyük günahı işliyorsun diğer taraftan replikler;

-yokmuymuş?
+ama ama hayır onu ben yazmadım.
-siktir lan göt kimi kandırıyorsun o dünya da kaldı.
+tamam yazdım ama komiklik olsun diye yazıyorduk biz.
-hmm öyleyse bizim komiklerden hoşlanan bir abuzer abimiz var o bir kayı kayı versin sana ateşli bir manzarada ne dersin?
+hasiktir.
-abuzer! şunları al bu bizim satanistlerin olduğu yerin arkasındaki odada bir güzel s2 şimdi bir kafile gelecek bu ibnelerin bloguna yorum yazmış onu alayımb en sorguya.

ciddi olacagim. evet evet. ciddi olmaliyim. dalga gecme hicbir yorumla. ve kafana takilani sor sadece.

o yukardaki ic sesi siktir edin. soruma gelin.

simdi, allah yok yazmak yerine, allah var yazsaydiniz bir post olarak, yine bu kadar tantana kopacak miydi ? allahin olmadigina inananlar, gelip boyle sayip sovecek miydi ? cok merak ettim.

arkanizdayim. ve evet, bildiginiz manada 🙂

Münafık ateistlersiniz, ateist gibi görünür fakat içten içe 3,5 atarsınız. Çok gizli ibnelersiniz çoook..

Kansere inanan bir adam varsa eğer gidip Kâhin Vanga’nın mezarının başında ona teşekkür etsin. 2046’da ”Siee” arkadaşımızada inanacak birşey kalmayacak çünkü ?#

bakarız*

ahahah lan Kıllıam Private, senden allah’tan korktuğumdan daha çok korkuyorum.

bu arada allah’ın herhangi bir pratik faydasını görenleriniz varsa tecrübelerini paylaşsın, aydınlatın bizi.

gözüm ben allahın var olduğunu savunacak kadar geri zekalı değlim, var olduğunu iddia edecek kadar da.

sadece şuanda biz müslüman insanlar için bilinen ilme göre bu kafirlik yani sonucu cehennem. bu inananlara öre böyle.

zaten bu sistem de yaradanın var olmadığı kanıtlanmış olsaydı sizin gibi göt oğlanlarını çoktan sikip taksimde sallandırmanın bir günahı olmadığı için siker sallandırıdık 😀 (cümleye bak.)

bütün mesele sizin minıza koyma isteğim yoksa allah zaten bize görer yaradan onun sizin gibi kafirlere(bize göre) karşı savunulmaya ihtiyacı olmadığını biliyorum haşa sümme haşaaa.

ha şu yukarıdaki postun bir tek zararı olabilir o da genç veya çocuk insanların aklını karıştırmak. başka bi sike yaramaz, şimdi gidin kendinizi becerin.

Tut siki Yancak diye biri var kesiyon da bu işleri. Var yada yok herkes baksın dalgasına benim dalgama bakanı görmiyim ama…

ahahahah biz neden allah var diyene bütün kinimizi pökürtmüyoruzda onlar bize pökürtüyor?
bi gördüğünüz varsa saklamayın söyleyin de yol yakınken dönelim…
kıymayın bize..!

ulan islam diye götünüzü yırtıyosunu burda karılara kızlara bakmayın efendim diyer tarafta istediğiniz kadar var hemde en güzelleri diye devam ediyosunuz siz cenneti kerhaneye cevirerek islamımı yerine getiriyosunuz müslümanlığın sonu kerhaneye varmaksa bende müslümanım yok değilse bırakında ölmeden sikebildiğimi sikiyim.var veya yok varsa bi işaret göndersin mesela iş bulmama yardımcı olsun veya rüyamda bana loto sonuclarını versin kazandığım paranın yarısını onun icin yarısınıda karı kız icin harcıcam ee nede olsa dalgamada harcama yapıp mutlu olmam lazım…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.