Categories
Cihangir Yokuşu

inceltmeden kesenler

bir kısım kaybedeni yeni bir etiketle kümeliyorum. evet, “gündemin popüler kelimelerini kullanmayı seven gerizekalı” yaftalıyorum. yaftası aynı olanları grupluyorum. grupladıklarımı ne yapacağıma henüz karar vermedim. ama freudian işlere girişeceğim kesin. 
satırarası-ayar veriyim derken geldi- : zaman gazetesi konulu reklamlar yapıyor ya da yaptırıyor, her neyse. öyle ki çal üstüne en sikimdirik teknofılov indi-rak şarkısını her türlü mtv video ödülü alır. metraj problemi nedeniyle video ödüllerine aday gösterdim. metraj olayını da halletikleri vakit oscar 2’yi alacaklarını garanti ediyorum. oscar 2 dediğim şu her sene acayip isimli heriflerin aldığı oscar’lar. önce anlarsınız diye oscar 2 dedim. noktayı koyduktan sonra türk halkındaki nöron eksikliğini anımsayıverdim birden.
es. grup diyordum. bu insanların uzun zamandan beri takip ediorum. aslında cezalarını da gerçek zamanlı olarak veriyorum. metroda gördüklerim hemen sıyırabiliyor. dolmuş kuyruğunda beklerken denk geldiklerime kötü oluyor. bunlar kız ya da erkek olabiliyor. mallık eşey gözetmiyor sanırım. puff.. yoruldum. bunların rahatsızlıkları şu; dimdik bakıyorlar ama yüzünüze, gözünüze değil. size doğru bakıyorlar sadece. önceden görmezden geliyor, ayağımla tuttuğum tempolara falan devam ediyordum. artık ben de onlara bakıyorum, ama ben direk alınlarıyla burunları arasında o anlamsız alana bakıyorum, ağzımı da soru sorarcasına büküyorum. 4-5 saniye sonra ani şekilde aksi istikamete çeviyorlar kafalarını ki bu çok komik. sonra onlar da farkediyor komik olduğunu. yavaş ve kademeli olarak daha insani bir pozisyona girmeye çalışıyorlar. onlar döndükten sonra ben bakmaya devam ediyorum. bazıları hızlıca bir daha bakıyorlar bakıyor muyum diye. evet bakıyorum o zaman daha kötü oluyorlar sanırım. teşekkürler lustral sayende çok acımasızım. thanks god, sosyal bir tecavüz aparatı haline geldim. üstelik ucuzsunda kimseye yazdırmak zorunda değilim seni. sanırım 3 ytlsin ben her seferinde 5 ytl veriyorum eczacının çırağına. o da seviniyor. tam bir win-win projesi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.