Categories
A Day to Remember

iran değil ayran

in aşağı lan taşaksıziran’daki sikim yeşili akımın taraftarları sapır sapır ölüyor. sikim yeşilini simgesel hale getirdiler diye ölmesinler tabi. kimse ölmesin. çocuklar ölmesin. genç kızlar ölmesin. genç aktivistler ölmesin. olmuyor tabi öyle. ölmekle kalmıyorlar sapır sapır ölüyorlar. bak neda soltani’ye nasıl öldü. hatta ölümünü feysbık denilen keranenin vidyo fasilitesi marifetiyle izledim(izledik). allah mesnetli siyasetten daha gereksiz birşey varsa o da reformizmdir. reformcular her yola gelir. şudakka iran’da musevi ve tayfası dizginleri ele geçirse ilk işleri amerika ve ingiltere’ye masa altı yapmak olur. insanların galeyana gelmesinin nedeni de seçimlerde hile yapılmasıymış. ulan denyo iranlılar, türkiye gibi yeri geldiğinde derin dekolte verebilen hatun kişilerin olduğu bir ülkede bile insancıkların %47’si allahına dönük oy veriyor. bayanların araba kullanması yasak olan bir ülkede ahmedinejat %67 almış çok mu? sevgili hajılar ölmek ya da polisten dayak yemek istiyorsanız; dimdirek kadın haklarını bahane edin, ne biliyim toplatılan kitapları, mapushanelerdeki düşünce suçlularını bahane edin.

stalin iyi içerdi. ayrıca bilmiyorsanız öğrenin. “it’s not who votes that counts. It’s who counts the votes.” yani olay oyları kimin verdiğinden çok verilen oyları kimleri saydığı. yalnız çocuklara yavaş girsin lan bu polisler.

5 replies on “iran değil ayran”

İran’da kadınlar araba kullanabiliyorlar. Suudi ile karıştırmışsın. Hatta bir kadın şoförün kullandığı taksiye bizzat bindim. Ayrıca İranlılara denyo diyebilmen için onlarla bir mesainin olması gerektiğini düşünüyorum. O ülke senin ülkenle kıyaslanacak bir ülke değil. Bu gün 30 yaşına gelmiş her iranlı bu rejim içinde büyümüş. Öyle herşey zannettiğin kadar kolay olmuyor. Sen hala Osmanlıdan geçiş dönemini yaşıyorsun. Daha 100 yıl bile olmadı. Geldikleri nokta müthiş bir başarı.

o kafayla herşey karışır sevgili onikinci gezegen. yalnız iranlılar denyo o noktada ödün vermem.

Hiçbir ülke Türkiye’den başarılı olamaz, çünkü ben Türkiye’de yaşıyorum. Misal Bangladeş’te yaşasaydım orası şimdi süper-güç olurdu. Bunu bilemeyecek kadar cahil olmana rağmen gelip bu yorumları hem de marduk gibi komik bir nickle yapman utanç verici. yazdıklarında da kızıl bir komünist olduğun belli !!!

Aptal olduğunuz için atıldınız !

devamı için atsizcilar.com/forum

Mehaba sayın okuyucular
Haberi okuyub şaştım!
Ben bir İranlı`yım, ama neden Türkce yazıyorum!! Bildiniz mi? Evet ben bir İran Türkü`yüm! İran`da mı Türk var! Hayır! Bilmiyorsunuz! Yeşil Akımı(YA) liderleri asla insan hakları yanlısı kazandırıcısı değiller! Bu akım ancak iktidara gelmek savaşıtır, iki diktatör arasında! YA iktidarı istiyor, demokrasiyi yok! YA çalışanları demokrası istiyolarsa neden Azeri Türkce konuşan 35 milyon Güney Azerbaycan(GA) nüfüsünün “Türk dili tehsil dili olsun” isteyine böyun eymiyor?! Ve böyle oluyur ki Türk soylu YA liderlerniden olan hain Musevi, oy umduğu GA`da oy kazanmıyor! ve Tebriz(GA merkezi) Tahran olaylarında, susup iraktan bakıyor!
ve bir konu daha, Kadın! Şurda, kadınar araç kullanma hakları var, başörtü özgürlüyü yok.
Sizin Türk mehbus soydaşınız
Öğrenci

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.